גינת בוטיק "בעמק"

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

על הפרויקט

הפרויקט הבא נמצא בקרית טבעון, בית פרטי ובנייה חדשה. פרויקט זה עבור זוג צעיר ומקסים שלראשונה רכשו בית חדש ביחד ואנחנו זכינו לעשות עבורם את גינת החלומות שלהם. שכונה חדשה שנבנתה ביישוב, הגענו לפגישה ראשונית בגינה מיד לאחר סיום הבנייה . נתקלנו בגינה ריקה עם אדמה כבדה, מלאת עשבים והזנחה רבה לאחר סיום בניית הבית.

בדרך כלל שאנו מגיעים לבית חדש שסיים את שלב הבנייה אנו מגיעים לאזור עבודה נוח הפוך מהמצב של הבית הנ"ל. מה שדרש מאתנו עבודה אינטנסיבית של הכנת הקרקע וטיב השטח להמשך עבודה נקייה ומיטבית עבור הפרויקט.

תנאי האור של הגינה קרינת שמש ישירה, מה שגרם לנו לבחור את צמחייה לפי התאמה לנתון זה וכמובן לפי תנאי אקלים מתאימים. התקדמנו לגיבוש חזון תכנוני יחד עם הלקוחות היינו קשובים מאוד לרצונות ולדרישותם. גם כאן הלקוחות נתנו לנו יד חופשית ונתנו לנו אמון מלא, מה שגורם לעבודה להיות הרבה יותר נוחה. לאחר מכן התקנו מערכת השקיה ממוחשבת וסידרנו את שלוחות הטפטוף בגן. בגינה קיים שביל ראשי, בצד אחד של השביל שתלנו צמחייה עשירה, צמחייה עשבונית וכמובן רב-שנתית.

שמנו דגש על כך שבכל עונה בשנה יהיה מגוון רחב ושונה של פריחות בגן. מצד שני של השביל יצרנו מדשאה גדולה עם ערוגה בצורה אמורפית וגם שם השתמשנו באותה שפה עיצובית. בחלק האחורי של הגינה יצרנו אזור שמדמה "חורשה". כל השטח מכוסה בחיפוי קרקע של שבבי עץ איכותיים, באזור זה שתלנו מספר עצי פרי עשירים בעלי מגוון פירות וריחות מיוחדים. ניסינו מאוד לדמה את ההרגשה הזאת שמטיילים בטבע ופשוט קוטפים משהו שיכול לשמש אותנו למאכל.

יצרנו באזור מגוון רחב מאוד של תבליני מאכל שינסו לדמות לנו את ההרגשה שיצאנו לטיול בטבע. באזור זה מלווה אותנו שביל טיול של אבן לקט טבעית. בנוסף לזה שתלנו גאופיטים שמטרתם לצמוח בחורף באופן טבעי, דבר נוסף שיוצר את הרגשת הטבע בגן. דבר זה גורם הפתעה נעימה ומיוחדת לדיירים.

היה לנו העונג לתת שירות ולעבוד עם האנשים המדהימים האלה.