מכניסים את הטבע הביתה

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

על הפרויקט

הרצון של המשפחה היה ליצור חידוש משמעותי בגן עם מגוון רחב של שימושים והכי חשוב טבעיים. מהרגע הראשון בו הכרנו את הדיירים מהר מאוד הבנו את רצונם והצלחנו לבנות תכנית עבודה מוצלחת ושלווה עבורם.

בשלב התכנון זיהינו ישר את הפוטנציאל הגדול של המרחב, לגינה יש אזורר קדמי עם חזית מרהיבה לרחוב והמרחב מדהים באזור האחורי של הגן. באזור הקדמי שמנו דגש על נרחב על צמחייה מרשימה ומגוונת שתמשוך את העין של המשתמשים והאורחים בגן . בחירת הצמחייה נבחרה בקפדנות ובהתאמה נכונה לאזור האקלים. צמחייה רב שנתית בעלת מגוון פריחות מיוחדות, ריחניות עם עלווה מגוונת ויפה!

הוספנו אזור של אדניות תלויות על הקיר וחיבור למערכת ההשקיה, באדניות שתלנו צמחים עם פריחה משמעותית שניתן להחליף במהלך עונות השנה. בכניסה הראשית קיימת בריכת נוי מרגיעה ויפה לבריכה הוספנו צמחי מים מיוחדים בעלי נוכחות מרשימה. ברוב שעות היום הכניסה הראשית מקבלת חצי שמש ישירה ביום, הצמחייה נבחרה בהתאם לתנאי האור.

עברנו לחלק האחורי של הגן שם שוהים רוב הזמן דיירים הבית. קיימת יציאה ישירה מאזור המטבח למרחב שהייה מרכזי בגן אל מול הבריכה. באזור הנוכחי הוספנו כדים עם צמחייה מרשימה, מאזור זה ניתן להשקיף על הבריכה. באזור הבריכה שתלנו ורדים מטפסים עם פריחה לבנה וריחנית. את הבריכה עוטפת מדשאה גדולה ובצדי המדשאה דאגנו לחדש את אזורי השתילה עם צמחייה חזקה ומשמעותית לגן. ליד הבריכה קיים מטבח חוץ ופינת גריל, באזור זה חידשנו את ערוגת התבלינים במגוון רחב של תבלינים.

 

בתהליך העבודה התייעצנו והצגנו לדיירים את רעיונותינו לגבי שדרוג הגן, הגענו להחלטה משותפת עד לשביעות רצונו של הלקוח ויצאנו לדרך. מיד עם אישור הלקוח לשלב הביצוע הגענו להכין את השטח ואת המרחב לעבודה נוחה ויעילה.

עשינו עבודה יסודית של הכנת השטח. הכנו את האזורים המוגדרים בתכנית, פינות ישיבה, מדשאות, שתילה לפי בחירת צמחייה, השקיה וכו'.